Gabinet stomatologiczny Dental-Med mieści się przy ulicy Partyzantów 48/L7 w Puławach, w bloku obok Szkoły Muzycznej (sprawdź na mapie). Doskonała lokalizacja, tuż obok przystanku autobusowego i stacji PKP, miejsca parkingowe przy wjeździe od ulicy Henryka Sienkiewicza sprawiają, że jesteśmy łatwo dostępni dla wszystkich, którzy chcą dbać o swój zdrowy i piękny uśmiech. Najważniejszymi celami jakie z powodzeniem realizujemy są zdrowie i zadowolenie naszych pacjentów. Indywidualne podejście sprawia, że każdy pacjent jest dla nas wyjątkowy, a efektywna współpraca zapewnia optymalne rezultaty leczenia. Pracujemy również z najmłodszymi pacjentami, także w obszarze profilaktyki. Uczestniczymy w wielu akcjach, których celem jest poprawa stanu zębów u dzieci, zapobiegania próchnicy, profilaktyka ortodontyczna oraz poprawa wizerunku stomatologa wśród dzieci i rodziców


Nasz profesjonalizm i zaangażowanie potwierdzają:


Nasi lekarze to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach od Ciebie zależy z którym z nich chcesz się spotkać.

lek. dent. Małgorzata Lewkowicz

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Pracuje jako lekarz rezydent w Katedrze i Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Od ukończenia studiów stale podnosi swoje kwalifikacje oraz wzbogaca wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo – Twarzowej oraz stowarzyszenia implantologicznego DGOI (Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie). Prywatnie miłośniczka podróży.

Lek. dent. Joanna Stępień

Ukończyła na Akademi Medycznej w Lublinie w 2001 roku. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, trudnych przypadkach leczenia kanałowego, protetyce, stomatologii estetycznej, prowadzi również konsultacje ortodontyczne. Ceni specjalistyczne podejście do problemów pacjenta. Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego

Lek. dent. Katarzyna Radko

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach stomatologicznych. Moje szczególne zainteresowania to stomatologia zachowawcza, endodoncja oraz pedodoncja(stomatologia dziecięca). W codziennej praktyce stosuję indywidualne podejście do pacjenta, dzięki czemu zdobywam zaufanie wielu, nawet najbardziej wymagających pacjentów. Ponadto specjalizuję się w leczeniu w sedacji wziewnej (gaz rozweselający), dzięki czemu nawet najmniejszy pacjent nie odczuwa lęku ani strachu podczas wizyty co pozwala bezpiecznie i dokładnie przeprowadzić zabieg leczenia zębów. Prywatnie miłośniczka podróży, książek oraz kina.

Lek. Anna Rękas

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Zaangażowana w liczne badania naukowe oraz rozwój. Ukończyła z wyróżnieniem Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie pod Patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Autorka licznych artykułów w magazynach branżowych. Uczestniczy w licznych szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej podnosząc ustawicznie swoje kwalifikacje. Autorka dysertacji doktorskiej w Katedrze Patofizjologii UM Lublin.

Lek. dent. Dorota Kowalczyk

Ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie w 1998 roku. Od momentu ukończenia studiów stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach praktycznych prowadzonych przez niedoścignione, krajowe i zagraniczne autorytety w tej dziedzinie.

Od lat specjalizuje się w nowoczesnej ortodoncji, nastawionej głównie na leczenie bez usuwania zębów. Jej profesjonalizm i kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty i dyplomy.

Lek. dent. Wioletta Korik-Krzyżanowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W  pracy zawodowej szczególną uwagę zwraca by każdy pacjent wyszedł z wizyty uśmiechnięty. W kręgu jej zainteresowań jest stomatologia zachowawcza oraz pedodoncja. Podczas leczenia pacjentów, szczególnie tych najmłodszych, wykorzystuje podtlenek azotu (gaz rozweselający), żeby zminimalizować obawy i lęki pacjentów. Dzięki temu pacjenci chętnie wracają na wizytę. Poza stomatologią zajmuje się medycyną estetyczną.

Lek. dent. Antonina Góralska

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego I Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, stomatologii estetycznej i pedodoncji. Chce również w przyszłości rozwijać się w kierunku medycyny estetycznej.

Lek. dent. Jakub Rubaj

Absolwent wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu medycznego w Lublinie. Od uzyskania dyplomu, regularnie poszerza swoją wiedzę z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i pedodoncji. Cierpliwy, skrupulatny i pracowity. Miłośnik zdrowego trybu życia.

Lek. dent. Klaudia Marzysz-Kurdziałek

jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach który ukończyła w 2016 roku. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, dziecięcą, endodoncją, protetyką i chirurgią. Ceni sobie nowe techniki i metody w stomatologii. Nie ogranicza się do żadnej dziedziny stomatologii, ponieważ interesuje ją pełny rozwój. Prywatnie fanka sportów wszelkiego rodzaju oglądanych na ekranie telewizora.

Lek. dent. Joanna Zaborska

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Obecnie jest w trakcie studiów podyplomowych z medycyny estetycznej. W codziennej pracy zajmuję się stomatologią zachowawczą, endodoncją i leczeniem dzieci. Uczestniczy w licznych konferencjach oraz szkoleniach, na bieżąco śledząc najnowsze rozwiązania ze świata stomatologii, aby zapewnić pacjentom najwyższą jakość usług. Prywatnie miłośniczka podróży i książek