Gabinet stomatologiczny Dental-Med mieści się przy ulicy Partyzantów 48/L7 w Puławach, w bloku obok Szkoły Muzycznej (sprawdź na mapie). Doskonała lokalizacja, tuż obok przystanku autobusowego i stacji PKP, miejsca parkingowe przy wjeździe od ulicy Henryka Sienkiewicza sprawiają, że jesteśmy łatwo dostępni dla wszystkich, którzy chcą dbać o swój zdrowy i piękny uśmiech. Najważniejszymi celami jakie z powodzeniem realizujemy są zdrowie i zadowolenie naszych pacjentów. Indywidualne podejście sprawia, że każdy pacjent jest dla nas wyjątkowy, a efektywna współpraca zapewnia optymalne rezultaty leczenia. Pracujemy również z najmłodszymi pacjentami, także w obszarze profilaktyki. Uczestniczymy w wielu akcjach, których celem jest poprawa stanu zębów u dzieci, zapobiegania próchnicy, profilaktyka ortodontyczna oraz poprawa wizerunku stomatologa wśród dzieci i rodziców


Nasz profesjonalizm i zaangażowanie potwierdzają:


Nasi lekarze to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach od Ciebie zależy z którym z nich chcesz się spotkać.

lek. dent. Małgorzata Lewkowicz

lek. dent. Małgorzata Lewkowicz

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Pracuje jako lekarz rezydent w Katedrze i Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Od ukończenia studiów stale podnosi swoje kwalifikacje oraz wzbogaca wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo – Twarzowej oraz stowarzyszenia implantologicznego DGOI (Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie). Prywatnie miłośniczka podróży.

Lek. dent. Joanna Stępień

Lek. dent. Joanna Stępień

Ukończyła na Akademii Medycznej w Lublinie w 2001 roku. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, trudnych przypadkach leczenia kanałowego, protetyce, stomatologii estetycznej. Ceni specjalistyczne podejście do problemów pacjenta. Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego

Lek. dent. Katarzyna Radko

Lek. dent. Katarzyna Radko

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach stomatologicznych. Moje szczególne zainteresowania to stomatologia zachowawcza, endodoncja oraz pedodoncja(stomatologia dziecięca). W codziennej praktyce stosuję indywidualne podejście do pacjenta, dzięki czemu zdobywam zaufanie wielu, nawet najbardziej wymagających pacjentów. Ponadto specjalizuję się w leczeniu w sedacji wziewnej (gaz rozweselający), dzięki czemu nawet najmniejszy pacjent nie odczuwa lęku ani strachu podczas wizyty co pozwala bezpiecznie i dokładnie przeprowadzić zabieg leczenia zębów. Prywatnie miłośniczka podróży, książek oraz kina.

Lek. dent. Wioletta Korik-Krzyżanowska

Lek. dent. Wioletta Korik-Krzyżanowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W  pracy zawodowej szczególną uwagę zwraca by każdy pacjent wyszedł z wizyty uśmiechnięty. W kręgu jej zainteresowań jest stomatologia zachowawcza oraz pedodoncja. Podczas leczenia pacjentów, szczególnie tych najmłodszych, wykorzystuje podtlenek azotu (gaz rozweselający), żeby zminimalizować obawy i lęki pacjentów. Dzięki temu pacjenci chętnie wracają na wizytę. Poza stomatologią zajmuje się medycyną estetyczną.

Lek. dent. Antonina Góralska

Lek. dent. Antonina Góralska

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego I Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, stomatologii estetycznej i pedodoncji. Chce również w przyszłości rozwijać się w kierunku medycyny estetycznej.

Lek. dent. Jakub Rubaj

Lek. dent. Jakub Rubaj

Absolwent wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu medycznego w Lublinie. Od uzyskania dyplomu, regularnie poszerza swoją wiedzę z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i pedodoncji. Cierpliwy, skrupulatny i pracowity. Miłośnik zdrowego trybu życia.

Lek. dent. Klaudia Marzysz-Kurdziałek

Lek. dent. Klaudia Marzysz-Kurdziałek

jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach który ukończyła w 2016 roku. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, dziecięcą, endodoncją, protetyką i chirurgią. Ceni sobie nowe techniki i metody w stomatologii. Nie ogranicza się do żadnej dziedziny stomatologii, ponieważ interesuje ją pełny rozwój. Prywatnie fanka sportów wszelkiego rodzaju oglądanych na ekranie telewizora.

Lek. dent. Joanna Zaborska

Lek. dent. Joanna Zaborska

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Obecnie jest w trakcie studiów podyplomowych z medycyny estetycznej. W codziennej pracy zajmuję się stomatologią zachowawczą, endodoncją i leczeniem dzieci. Uczestniczy w licznych konferencjach oraz szkoleniach, na bieżąco śledząc najnowsze rozwiązania ze świata stomatologii, aby zapewnić pacjentom najwyższą jakość usług. Prywatnie miłośniczka podróży i książek

Lek. dent. Ewa Piotrowska

Lek. dent. Ewa Piotrowska

jest absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Dyplom lekarza dentysty otrzymała w 2014 roku. W czasie studiów była aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Głównym obszarem jej zainteresowań jest stomatologia zachowawcza oraz pedodoncja. Ceni sobie pracę z młodymi pacjentami, która wymaga dużo cierpliwości i empatii. Stale doskonali swoje umiejętności. Jest miłośniczką narciarstwa oraz gry na skrzypcach.

Lek. dent. Maja Ośko

Ukończyła studia lekarsko- dentystyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Praktyki oraz staż zdobywała w Szpitalu Klinicznym Dzieciatka Jezus w Warszawie. Obecnie zajmuje się ortodoncja, cały czas poszerza wiedzę w tej dziedzinie. Ukończyła:

  • specjalistyczny indywidualny kurs z aparatów stałych Piotra Chadzyńskiego- szkolenie indywidualne z zakresu aparatów ruchomych Piotra Chadzyńskiego
  • szkolenie z aparatów stałych ATM Ortodoncja oraz medycyna estetyczna
  • szkolenie z zakresu wiedzy o leczeniu aparatami Damon doktora Sanockiego
  • szkolenie z zakresu leczenia alginerami Orthero Grandortho dr Wilka

Obecnie jest w trakcie 3 letniego kursu Master In Orthodontics Mini Residency IAOrtho.

Prywatnie moje pasje to kolarstwo szosowe oraz trekking górski.

Lek. dent. Ewelina Banak

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W trosce o dobro pacjenta nieustannie podnosi kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach stomatologicznych. Rozwija się w zakresie stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej oraz endodoncji. Z przyjemnością przyjmuje także najmłodszych pacjentów. Prywatnie miłośniczka sztuki: malarskiej oraz kulinarnej.