Umów się na wizytę

+48 696 080 999

 

Gabinet stomatologiczny Dental-Med mieści się przy ulicy Partyzantów 48/L7 w Puławach, w bloku obok Szkoły Muzycznej (sprawdź na mapie). Doskonała lokalizacja, tuż obok przystanku autobusowego i stacji PKP, miejsca parkingowe przy wjeździe od ulicy Henryka Sienkiewicza sprawiają, że jesteśmy łatwo dostępni dla wszystkich, którzy chcą dbać o swój zdrowy i piękny uśmiech. Najważniejszymi celami jakie z powodzeniem realizujemy są zdrowie i zadowolenie naszych pacjentów. Indywidualne podejście sprawia, że każdy pacjent jest dla nas wyjątkowy, a efektywna współpraca zapewnia optymalne rezultaty leczenia. Pracujemy również z najmłodszymi pacjentami, także w obszarze profilaktyki. Uczestniczymy w wielu akcjach, których celem jest poprawa stanu zębów u dzieci, zapobiegania próchnicy, profilaktyka ortodontyczna oraz poprawa wizerunku stomatologa wśród dzieci i rodziców

 

Nasz profesjonalizm i zaangażowanie potwierdzają:

- certyfikat „Gabinet przyjazny dziecku”

- certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2008 w zakresie stomatologii zachowawczej, dziecięcej, chirurgii, protetyki oraz ortodoncji. (zobacz)

 

Nasi lekarze to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach od Ciebie zależy z którym z nich chcesz się spotkać.

 

Lek. dent. Ewa Piotrowska

 

jest absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Dyplom lekarza dentysty otrzymała w 2014 roku. W czasie studiów była aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Głównym obszarem jej zainteresowań jest stomatologia zachowawcza oraz pedodoncja. Ceni sobie pracę z młodymi pacjentami, która wymaga dużo cierpliwości i empatii. Stale doskonali swoje umiejętności. Jest miłośniczką narciarstwa oraz gry na skrzypcach.

 

Umów się na wizytę

Lek. dent. Natalia Kuszyk

 

zajmuję się stomatologią zachowawczą, estetyczną, endodoncją oraz stomatologią dziecięcą. Ciągły uśmiech na twarzy i pozytywne podejście sprawia, że uwielbiają ją dzieci, a profesjonalizm i duża doza empatii zjednuje jej również dorosłych pacjentów.

 

Umów się na wizytę

 

Lek. dent. Klaudia Marzysz

 

jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach który ukończyła w 2016 roku. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, dziecięcą, endodoncją, protetyką i chirurgią. Ceni sobie nowe techniki i metody w stomatologii. Nie ogranicza się do żadnej dziedziny stomatologii, ponieważ interesuje ją pełny rozwój. Prywatnie fanka sportów wszelkiego rodzaju oglądanych na ekranie telewizora.

 

Umów się na wizytę

 

Lek. dent. Joanna Kępowicz

 

jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, który ukończyła w 2015 roku. Stale pogłębia swoją wiedzę dotyczącą najnowszych trendów stomatologicznych. 

Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz stomatologią dziecięcą. Cierpliwość, duże pokłady empatii i bardzo dobre podejście do dzieci sprawiają, że zjednuje sobie zarówno pacjentów tych najmłodszych jak i starszych.

 

Umów się na wizytę

Lek. dent. Dorota Kowalczyk

 

Ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie w 1998 roku. Od momentu ukończenia studiów stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach praktycznych prowadzonych przez niedoścignione, krajowe i zagraniczne autorytety w tej dziedzinie.

Od lat specjalizuje się w nowoczesnej ortodoncji, nastawionej głównie na leczenie bez usuwania zębów. Jej profesjonalizm i kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty i dyplomy.

 

Umów się na wizytę

Lek. Anna Rękas

 

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Zaangażowana w liczne badania naukowe oraz rozwój. Ukończyła z wyróżnieniem Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie pod Patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Autorka licznych artykułów w magazynach branżowych. Uczestniczy w licznych szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej podnosząc ustawicznie swoje kwalifikacje. Autorka dysertacji doktorskiej w Katedrze Patofizjologii UM Lublin.

 

Umów się na wizytę

Lek. dent. Joanna Stępień

 

Ukończyła na Akademi Medycznej w Lublinie w 2001 roku. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, trudnych przypadkach leczenia kanałowego, protetyce, stomatologii estetycznej, prowadzi również konsultacje ortodontyczne. Ceni specjalistyczne podejście do problemów pacjenta. Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego

 

Umów się na wizytę

lek. dent. Małgorzata Lewkowicz

 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Pracuje jako lekarz rezydent w Katedrze i Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Od ukończenia studiów stale podnosi swoje kwalifikacje oraz wzbogaca wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo - Twarzowej oraz stowarzyszenia implantologicznego DGOI (Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie). Prywatnie miłośniczka podróży.

 

Umów się na wizytę